GŁOGÓW - LUBIN przez POLKOWICE
-
Nazwa przystanku
1-6,
C
1–6,
C
1-6,
C
1–5,
C,n
Głogów, Pl.1000-lecia
7.52
10.13
12.25
14.50
Głogów, ul. Sikorskiego (przy BS) N/Ż,
7.53
10.14
12.26
14.51
Głogów, ul. Sikorskiego (przy rondo) N/Ż,
7.54
10.15
12.27
14.52
Głogów, ul.Ob. Pokoju I(przy przejściu podziem.)
7.55
10.16
12. 28
14.53
Głogów, ul. Ob. Pokoju II (skrz. z Kościuszki)
7.57
10.18
12.30
14.55
Głogów, ul. Legnicka,
8.00
10.21
12.33
14.58
Głogów, ul. Legnicka (Oś. Paulinów)
8.01
10.22
12.34
14.59
Jaczów skrz.N/Ż
8.03
-----
12.36
------
Jaczów Wieś (koło Piekarni)
-----
10.26
-----
15.03
Smardzów skrz.N/Ż
8.05
10.28
12.38
15.05
Jerzmanowa, ul. Głogowska
8.09
10.32
12.42
15.09
Jerzmanowa, CMENTARZ N/Ż
8.10
10.33
12.43
15.10
Bądzów, skrz. N/Ż
8.13
10.36
12.46
15.13
Kaźmierzów skrz. N/Ż
8.18
10.41
12.51
15.18
Polkowice, Dworz. Autobusowy, ul. Młyńska
8.22
10.45
12.55
15.22
Polkowice, ul. 3-go Maja (koło kina)
8.27
10.50
13.00
15.27
Polkowice, ul. Kopalniana N/Ż
8.29
10.52
13.02
15.29
Lubin, STADION, ul. Skłodowskiej N/Ż
8.41
11.04
13.14
15.41
Lubin, MCZ ul. Skłodowskiej
8,42
11.05
13.15
15,42
Lubin, CMENTARZ ul. Skłodowskiej N/Ż
8.43
11.06
13.16
15.43
Lubin, Dworzec PKS, ul. Kościuszki
8.44
11.07
13.17
15.44
Lubin, CENTRUM, Al. Niepodległości
8.47
11.11
13.20
15.47
LUBIN-GŁOGÓW przez POLKOWICE
-
Nazwa przystanku
1-6,
C
1-6,
C
1-6,
C
1-5,
C,n
Lubin, CENTRUM, Al. Niepodległości
9.00
11.30
13.35
15.48
Lubin, CMENTARZ ul. Skłodowskiej
9.02
11.32
13.37
15.50
Lubin, STADION, ul. Skłodowskiej
9.05
11.35
13.40
15.53
Polkowice, ul. Legnicka N/Ż
9.17
11.47
13.52
16.05
Polkowice, ul. 3 Maja (koło kina)
9.20
11.50
13.55
16.08
Polkowice, Dworz. Autobusowy, ul. Młyńska
9.25
11.55
14.00
16.13
Kaźmierzów skrz. N/Ż
9.29
11.59
14.04
16.17
Bądzów, skrz. N/Ż
9.34
12.04
14.09
16.22
Jerzmanowa, CMENTARZ N/Ż
9.37
12.07
14.12
16.25
Jerzmanowa, ul. Głogowska
9.38
12.08
14.13
16.26
Smardzów skrz. N/Ż
9.40
12.10
14.15
16.28
Jaczów skrz. N/Ż droga
-----
12.12
14.17
16.30
Jaczów Wieś (koło Piekarni)
9.42
------
-----
-----
Głogów, ul. Legnicka (Oś. Paulinów) N/Ż
9.45
12.13
14.18
16.31
Głogów, ul. Legnicka
9.48
12.17
14.22
16.35
Głogów, ul. Obr. Pokoju (skrz. z ul. Kościuszki)
9.51
12.20
14.25
16.38
Głogów, ul. Obr. Pokoju (przy prz. Podziem.)
9.53
12.22
14.27
16.40
Głogów, ul. Sikorskiego (rondo) N/Ż
9.54
12.23
14.28
16.41
Głogów, ul. Sikorskiego (przy BS) N/Ż
9.55
12.24
14.29
16.42
Głogów, Plac 1000-lecia
9.56
12.25
14.30
16.43
LEGENDA:1-5-kursuje od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej, 1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty,
C – kursuje w wakacje i ferie oraz inne dni wolne od nauki szkolnej,
n – nie kursuje w Wigilię, Wielką Sobotę, Sylwestra i 1 listopada.
Busy nie kursują w dniach: 1 i 6 stycznia, I i II dnia Wielkanocy, 1 i 3 maja, Święto Bożego Ciała, 15 sierpnia, 11 listopada i 25 i 26 grudnia.