Rozkład jazdy GŁOGÓW - LUBIN przez POLKOWICE obowiązujący od 01.09.2022 r.
Nazwa przystanku |
D,n,f
|
D,n, |
D,n, |
D,n, |
D,n,f,
|
D,n,f,
|
D,n,
|
D,n, |
Głogów, Pl.1000-lecia |
6.30 |
8.00 |
10.00 |
12.40 |
13.45 |
14.35 |
15.30 |
17.05 |
Głogów, ul. Sikorskiego (przy BS) |
6.31 |
8.01 |
10.01 |
12.41 |
13.46 |
14.36 |
15.31 |
17.06 |
Głogów, ul. Sikorskiego (przy rondo) |
6.32 |
8.02 |
10.02 |
12.42 |
13.47 |
14.37 |
15.32 |
17.07 |
Głogów, ul.Ob. Pokoju I(przy przejściu podziem.) |
6.34 |
8.04 |
10.04 |
12.44 |
13.49 |
14.39 |
15.34 |
17.09 |
Głogów, ul. Ob. Pokoju II (skrz. z Kościuszki) |
6.36 |
8.06 |
10.06 |
12.46 |
13.51 |
14.41 |
15.36 |
17.11 |
Głogów, ul. Legnicka, |
6.38 |
8.08 |
10.08 |
12.48 |
13.53 |
14.43 |
15.38 |
17.13 |
Głogów, ul. Legnicka (Oś. Paulinów) |
6.40 |
8.10 |
10.10 |
12.50 |
13.55 |
14.45 |
15.40 |
17.15 |
Jaczów skrz. |
6.42 |
8.12 |
10.12 |
12.52 |
13.57 |
14.47 |
15.42 |
17.17 |
Smardzów skrz. |
6.44 |
8.14 |
10.14 |
12.54 |
13.59 |
14.49 |
15.44 |
17.19 |
Jerzmanowa, ul. Głogowska |
6.46 |
8.16 |
10.16 |
12.56 |
14.01 |
14.51 |
15.46 |
17.21 |
Jerzmanowa, CMENTARZ |
6.48 |
8.18 |
10.18 |
12.58 |
14.03 |
14.53 |
15.48 |
17.23 |
Bądzów, skrz. |
6.51 |
8.21 |
10.21 |
13.01 |
14.06 |
14.56 |
15.51 |
17.26 |
Kaźmierzów skrz. |
6.56 |
8.26 |
10.26 |
13.06 |
14.11 |
15.01 |
15.56 |
17.31 |
Polkowice, Dworz. Autobusowy, ul. Młyńska |
7.00 |
8.30 |
10.30 |
13.10 |
14.15 |
15.05 |
16.00 |
17.35 |
Polkowice, ul. 3-go Maja (koło kina) |
7.04 |
8.34 |
10.34 |
13.14 |
14.19 |
15.09 |
16.04 |
17.39 |
Polkowice, ul. Kopalniana |
------ |
8.36 |
10.36 |
13.16 |
------ |
------ |
------ |
17.41 |
Lubin, STADION, ul. Skłodowskiej |
------ |
8.48 |
10.48 |
13.28 |
------ |
------ |
------ |
17.53 |
Lubin, MCZ ul. Skłodowskiej |
------ |
8,49 |
10.49 |
13.29 |
------ |
------ |
------ |
17.54 |
Lubin, CMENTARZ ul. Skłodowskiej |
------ |
8.50 |
10.50 |
13.30 |
------ |
------ |
------ |
17.55 |
Lubin, Dworzec PKS, ul. Kościuszki |
------ |
8.52 |
10.52 |
13.32 |
------ |
------ |
------ |
17.57 |
Lubin, CENTRUM, Al. Niepodległości |
------ |
8.55 |
10.55 |
13.35 |
------ |
------ |
------ |
18.00 |
LEGENDA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
n – nie kursuje w Wielką sobotę oraz 24 i 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych.