Rozkład jazdy LUBIN-GŁOGÓW przez POLKOWICE obowiązujący od 01.09.2022 r.
Nazwa przystanku |
D,n,f
|
D,n, |
D,n, |
D,n, |
D,n,f,
|
D,n,f,
|
D,n, |
D,n, |
Lubin, CENTRUM, Al. Niepodległości |
------ |
9.00 |
10.55 |
13.35 |
------ |
------ |
------ |
18.00 |
Lubin, CMENTARZ ul. Skłodowskiej |
------ |
9.02 |
10.57 |
13.37 |
------ |
------ |
------ |
18.02 |
Lubin, STADION, ul. Skłodowskiej |
------ |
9.05 |
11.00 |
13.40 |
------ |
------ |
------ |
18.05 |
Polkowice, ul. Legnicka |
------ |
9.17 |
11.12 |
13.52 |
------ |
------ |
------ |
18.17 |
Polkowice, ul. 3 Maja (koło kina) |
7.05 |
9.20 |
11.15 |
13.55 |
14.30 |
15.10 |
16.08 |
18.20 |
Polkowice, Dworz. Autobusowy, ul. Młyńska |
7.10 |
9.25 |
11.20 |
14.00 |
14.35 |
15.15 |
16.13 |
18.25 |
Kaźmierzów skrz. |
7.14 |
9.29 |
11.24 |
14.04 |
14.39 |
15.19 |
16.17 |
18.29 |
Bądzów, skrz. |
7.19 |
9.34 |
11.29 |
14.09 |
14.44 |
15.24 |
16.22 |
18.34 |
Jerzmanowa, CMENTARZ |
7.22 |
9.37 |
11.32 |
14.12 |
14.47 |
15.27 |
16.25 |
18.37 |
Jerzmanowa, ul. Głogowska |
7.24 |
9.39 |
11.34 |
14.14 |
14.49 |
15.29 |
16.27 |
18.39 |
Smardzów skrz. |
7.26 |
9.41 |
11.36 |
14.16 |
14.51 |
15.31 |
16.29 |
18.41 |
Jaczów skrz. |
7.28 |
9.43 |
11.38 |
14.18 |
14.53 |
15.33 |
16.31 |
18.43 |
Głogów, ul. Legnicka (Oś. Paulinów) |
7.30 |
9.45 |
11.40 |
14.20 |
14.55 |
15.35 |
16.33 |
18.45 |
Głogów, ul. Legnicka |
7.32 |
9.47 |
11.42 |
14.22 |
14.57 |
15.37 |
16.35 |
18.47 |
Głogów, ul. Obr. Pokoju (skrz. z ul. Kościuszki) |
7.34 |
9.49 |
11.44 |
14.24 |
14.59 |
15.39 |
16.37 |
18.49 |
Głogów, ul. Obr. Pokoju (przy prz. Podziem.) |
7.36 |
9.51 |
11.46 |
14.26 |
15.01 |
15.41 |
16.39 |
18.51 |
Głogów, ul. Sikorskiego (rondo) |
7.38 |
9.53 |
11.48 |
14.28 |
15.03 |
15.43 |
16.41 |
18.53 |
Głogów, ul. Sikorskiego (przy BS) |
7.39 |
9.54 |
11.49 |
14.29 |
15.04 |
15.44 |
16.42 |
18.54 |
Głogów, Plac 1000-lecia |
7.40 |
9.55 |
11.50 |
14.30 |
15.05 |
15.45 |
16.43 |
18.55 |
LEGENDA:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,
n – nie kursuje w Wielką sobotę oraz 24 i 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych.